Rss

Aktuality

AKTUALITY

A od června roku 2017 jsme se stali oficiálními partnery, oficiální jihlavskou pobočkou Krematoria zvířat Brno – což pro majitelé zesnulých zvířátek znamená zejména to, že jsme upravili náš ceník, aby Vám naše pohřební služby byly cenově dostupnější. Jako hlavní novinku jsme si přestali účtovat cenu za transport do Brna a zpět, jak tomu bylo dříve a naše ceny jsou téměř totožné s brněnským krematoriem.

ZÁROVEŇ NÁS NAJDETE NA NOVÝCH OFICIÁLNÍCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH – viz tento odkaz

Pohřební služba pro zvířátka Jihlava. S myšlenkou o provozování této činnosti si začal pohrávat můj manžel kolem roku 2010. Krátce na to se myšlenka stala skutečností a společně jsme začali provozovat pohřební službu pro malá zvířata. Mimo jiné jsme majitelé chovatelské stanice německých dog, jsme vášnivými chovateli tohoto překrásného plemene a s našimi dogami trávíme mnoho času ježděním po výstavách nejen u nás, ale i v zahraničí. Právě dogy nás přivedly k tomu, začít přemýšlet o tom, co s nimi jednou bude v okamžik, kdy nás navždy opustí a my nebudeme mít zrovna možnost vykopat jim hrobeček u nás doma na zahradě. Oslovili jsme ke spolupráci „tehdy“ jediné krematorium zvířat v České republice, a to v Brně. Navzdory tomu, že dnes je již zvířecích krematorií u nás více, stále spolupracujeme s krematoriem zvířat v Brně. A od června roku 2017 jsme se stali jejich oficiálními partnery.

Pro Krematorium zvířat Brno provozujeme pobočku pro kompletní vyřízení zejména kremací zvířecích mazlíčků v našem kraji Vysočina a okolí. Zajistíme pro vás také pohřbení vašich mazlíčků na vašem vlastním pozemku, pokud to pro vás osobně není možné. Poslední možností a nejméně žádanou je zajištění převozu zvířátka k neškodnému odstranění ve státním veterinárním ústavu v Jihlavě. Naše ceny jsou téměř totožné jako v Krematoriu zvířat v Brně, samotné kremace probíhají v brněnském krematoriu, které disponuje jednou z nejmodernějších kremačních pecí v Evropě. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro ve chvílích nejtěžších, které jednou každý z nás, milovníků zvířecích mazlíčků, bude muset minimálně jednou za život řešit….